درباره وب سایت
وب سایت به منظور اطلاع رسانی درباره فعالیت های موزه مجازی البرز(اولین موزه مجازی با مجوز میراث فرهنگی کشور) و ارکستر فیلارمونیک کرج راه اندازی شده. موزه البرز در سال 1385 تاسیس و در سال 1389 موفق به اخذ مجوزسازمان موزه های کشور شده است. ارکستر فیلارمونیک کرج اولین بار در سال 1377  با نام ارکستر بزرگ فعالیت خود را شروع کرد ودرسال 1394 فعالیت های خود را با نام فیلارمونیک دنبال می کند.برای دسترسی به موزه و ارکستر که در دو بخش جداگانه طراحی شده اندازطریق کلیک روی آیکون ها دردو کناره نوار منو امکان پذیر است.

درباره موزه مجازی البرز
موزه مجازی البرز (AMOO ( Alborz Museum of Obsolete Objects اولین موزه مجازی ایران با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به منظور گردآوری ، حفظ و ارایه موضوعات قدیمی از قبیل عکس ها، اسناد ، اشیا ، آداب و رسوم ، افسانه ها و دانستنی های روستا های منطقه البرز بوجود آمده است . محلی است برای یاد آوری خاطرات و زندگی درگذشتگان ، شناخت بیشتر مردمانی که در آن زندگی می کنند و آشنایی با آداب و رسوم ، فرهنگ و اعتقادات آنها .آرشیو قدرتمند و قابل استنادی است برای مطالعه تاریخ روستایی بخشی از سرزمین کهن ایران.

 

عکس های قدیمی مدارس کرج  دیدن تصاویر

کرج در گذر زمان به روایت تصویر : کرج امروز هرچه هست ، محصول عملکرد یکایک افرادی است که در سمت های مختلف مدیریت شهری تاکنون در آن مسولیت داشته اند. ادامه مطلب

اسامی فارع التحصیلان مدرسه فلاحت از سال 1305 ت 1315   ادامه مطلب

کرج ، گذرگاهی با اهمیت در راه ابریشم  ادامه مطلب
آگهی پذیرش عکس های قدیمی و اسناد تاریخی :به منظور حفظ آثار فرهنگی منطقه به آگاهی می رساند علاقه مندانی که مایلندعکس های قدیمی و اسناد تاریخی خانوادگی خود را درموزه مجازی البرزقراربدهند می توانند فرم درخواست را پر کرده و اعلام همکاری نمایند. عکس ها با قدمت بیش از30سال و اسناد با پیشینه بیش از 50 سال به نام خانوادگی درخواست کننده و در صفحه جداگانه در موزه البرز قرار خواهد گرفت . فرم درخواست
فروشگاه موزه البرز: به آگاهی می رساند به منظور تامین بخشی از هزینه های موزه مجازی البرز تصاویر عکس های قدیمی و اسناد تاریخی در اندازه های دلخواه و قاب شده به فروش می رسد. علاقه مندان از طریق پرکردن فرم می توانند درخواست خرید خود را اعلام نمایند . هماهنگی برای جزییات درخواست و نحوه ارسال ازطریق تماس تلفنی انجام خواهد شد.
برای ثبت سفارس و درخواست خرید محصولات موجود در وب سایت از طریق پرکردن فرم درخواست اقدام کنید.