موسیقی

برای شنیدن و خرید ابتدا یا از طریق منوی بالا ، لینک صاحبان آثار و یا کلیک بر روی اثر اقدام کنید. در صفحه ای که باز می شود امکان پخش قرار گرفته شده است و می توانید قطعه را به رایگان بشنوبد.برا ی انتخاب محصول روی دکمه اضافه به سبد خرید کلیک کنید مسیر های هدایت شده شما را به صفحه پرداخت و درگاه بانک هدایت می کند. لطفا پیش از هر خرید و هرگونه پرداخت مقررات و قوانین وب سایت را به دقت مطالعه کنید. بعد از پرداخت امکان دانلود فایل محصول برای شما ایجاد می شود روی آن کلیک کنید و محصول مورد نظر را دریافت کنید. چنانچه  هنگام دانلود فایل بر روی دستگاهتان ارتباط قطع شد  صفحه دانلود را نبندید  ، امکان دانلود مجدد وجود دارد. تمامی محصولات و تولیدات و آثار ارائه شده بر اساس استاندارد های تعریف شده کیفی در استودیو وب سایت تهیه و ارائه می شوند و دارای گواهی کیفیت و تایید سلامت هستند. چنانچه در هریک از مراحل خرید با مشکلی مواجه شدید لطفا حتما با ما تماس بگیرید.

توضیح درباره منظومه "آبجی زهرا"

منظومه آبجی زهرا با صدای ذبیح اله زرندی یک اثر اوریجینال است. طول زمانی دکلمه بصورت خام حدود ۳۵ دقیقه است . از آنجا که ارائه آن در قالب یک فایل ۳۵ دقیقه ای ممکن بود مشکلاتی برای شنیدن و انتخاب موضوعات آن داشته باشد منظومه به هشت اپیزود موضوعی تقسیم شده است و بصورت جداگانه ارائه شده است.فایل کامل اثردر قالب پادکست یزودی درهمین جا دردسترس خواهد بود

چکیده توضیحات اثر

آلبوم “ دو دوست ” تعبیر ساده ای از جهان هستی است به روایت دو دوست ، شمس تبریزی و مولانا. موسیقی سیامک کلانتری در این اثر روایتگر احوال این دو انسان جستجوگر است، داستان دیدار ، جذبه ، شوریدگی ها، بالندگی و تکامل معنوی آنها.داستان رسیدن به مقام انسان کامل و رهایی است.